İrem Derici kime gönderme yaptı?

İrem Derici kime gönderme yaptı? "Çevrem ‘Çin malı İrem’ler ile dolu"

 

İrem Derici'nin iddiaları açıklamaları "Bu gönderme kime?" sorularını beraberinde getirdi.

Yeni şarkısı Yaz Gülü'nü çıkaran İrem Derici, rakiplerine göndermelerde bulundu. İşte İrem Derici'nin adeta meydan okuduğu açıklaması...  

"Benim olayım samimiyet ama çakma samimiyet değil" diyen ünlü şarkıcı, "Benden sonra millet baktı ki, bu işe yarıyor. Bu yolu izlediler. Müzikal açıdan benimle beraber çıkan çok daha başarılı, çok daha dinlenen isimler var ama mevzu starlıksa benim sağımda ya da solumda başka biri göremiyorum. O sahte çakma samimiyeti de o kadar yemiyor ki Türk halkı, bunu 'Çin malı İrem' diye yorumluyor" ifadelerini kullanarak rakip tanımadığını söyledi.

Ünlü oyuncu Doğu Demirkol'un sunumuyla ekrana gelen Alelade Show'a geçtiğimiz haftalarda Kurtuluş Kuş, Burak Bulut ve İrem Derici konuk oldu.

Eğlenceli anların yaşandığı programa ise İrem Derici'nin itiraf gibi cevapları damga vurdu.

İrem Derici hazır cevap kısmında yaptığı itiraflarla çok konuşuldu.

"AHLAKSIZ TEKLİF ALDIM"

Attığı her adımla gündem olmayı başaran İrem Derici, programın hazır cevap bölümünde "Hiç ahlaksız teklif aldın mı? sorusuna "Aldım" cevabını verdi.

Doğu Demirkol aldığı cevap üzerine "Öyle sosyal medyada değil, ciddi ciddi karşına geçip biri böyle bir teklifte bulundu mu?" sorusunu tekrar yöneltti. .

Derici "Sosyal medyada mavi tikli insanlardan aldım ahlaksız teklifi. Yeşil sahalar ve iş insanları var aralarında. En ilgincini söyleyeyim: 5 dakika sırtımı çiğne 5 bin Euro" yazmışlar" dedi.

"HESABIMI KAPATTIRAN KADIN ŞARKICIYDI"

Öte yandan ünlü şarkıcı "Bir dönem sosyal medya hesabın kapattırıldı. Bunu yaptıran ünlü biri miydi?" sorusuna ise "Evet, benimle aynı dönemde çıkmış şarkıcılardan biriydi. İsmini veremem zaten dava ettim" dedi.

 


 

Paylaş