Pınar Soykan'ın 'Zincir' video klibi yayında

Pınar Soykan'ın 'Zincir' video klibi yayında

2022 yılında peş peşe yayınladığı "Bilemedim" ve "Mış Gibi" isimli güçlü şarkılarına bir yenisi daha ekleyen sevilen popçu Pınar Soykan başarı serüvenine devam ediyor. Habil Ceyhan'a ait duygusal sözlerin bestesi ise müzisyen kimliğiyle adından başarıyla bahsettiren Murat Güneş'e ait. Son dönemlerde aranjeleriyle dikkat çeken Esad Fidan tarafından yapılan düzenleme ise "Zincir"e güncel popun soundunu yaşatıyor.

Son dönemlerde hızla değişen müzik soundunu ve yenilenen moda imajlarını yakından takip eden Pınar Soykan, kapak çekimlerinden video klip çekimlerine kadar müzikseverlere tam bir görsel şov yaptı. Bir çok ünlü isimle çalışan stil danışmanı ve moda editörü Tarık Gül'ün modern objektifine poz veren sanatçı klip çekimleri için de Tarık Gül'le çalıştı. "Zincir"in video klibi Tarık Gül'ün çekimlerini üstlendiği ilk çalışma oldu.

Zincir'de renklerin kurgusu dikkat çekti

Klip özetle terkedilmiş fakat bitmemiş bir hikayeyi anlatıyor olsa da renklerin hayat verdiği aşkı, flörtöz duyguları, yalnızlığı ve özlemi gözlemleyebiliyoruz. Klip sondan başa bir kurgu ile ilerliyor. Sonunda erkek castımızın beyaz kıyafeti ona olan özlem ve saflığı anlatırken Pınarın klip boyunca siyah giydiği sahneler yalnızlığını anlatıyor. Klip içerisinde yer alan dansçıların renkli seçimleri ise mutlu bir aşk ve flörtöz duyguları anlatıyor. Pınar bir sahne de onların aşkına tanıklık ederek kendi güzel duygularını hatırlıyor beyaz kostüm içerisinde. En sona geldiğimiz nokta da Pınar Soykan için bu defter kapanır ve yeni bir aşka yol alma kararı verir.


 

Paylaş